Prodhues profesional i ekraneve led për ekrane video muri led të brendshëm dhe të jashtëm me çmime të arsyeshme!

  Informacioni i Shenzhen HTL Display Co., LTD

  Adresë:
  Ndërtesa 1, SKW Park industrial, Qyteti Shiyan, BaoAn,Shenzhen,Kinë.
  Na telefononi:
  +86-13714518751 (WhatsApp)
  FAX:
  +86-755-33123099
  SKYPE:
  cxg-11
  Email:
  [email protected]