Професионален производител на led дисплеј за внатрешни и надворешни LED видео ѕидни дисплеи со разумни цени!

  Информации за Шенжен HTL Display Co.,LTD

  Адреса:
  Зграда 1, SKW Индустриски парк, Градот Шијан, БаоАн,Шенжен,Кина.
  Јавете ни се:
  +86-13714518751 (WhatsApp)
  ФАКС:
  +86-755-33123099
  СКАЈП:
  cxg-11
  Е-пошта:
  [email protected]